Reklama

"Jaki właściciel, taki jego pies." Korso zawiadamia policję!

Opublikowano:
Autor:

"Jaki właściciel, taki jego pies." Korso zawiadamia policję! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Jak mówi przysłowie, jaki właściciel, taki jego pies - napisał mieszkaniec Kolbuszowej jako komentarz do nagrania, na którym widać, jak pies próbuje rozszarpać kota.

O filmie, który pojawił się na Facebooku w nocy 7 czerwca, poinformowali nas internauci. - Liczę na to, że sprawca zostanie ukarany - napisał jeden z Czytelników.

Na filmie widać, jak ktoś trzyma psa na smyczy. Zwierzę z kolei, ma w psyku kota, który prawdopodobnie jest już martwy. Próbuje go rozszarpać. Słychać skomlenie i szczekanie innych psów, które prawdopodobnie przyglądają się całemu zajściu.

- Jak mówi przysłowie jaki właściciel taki jego pies To jest dowód na to że ze mną się nie zadziera o to dowód jak stary kot zadziera z moim psem a mój pokazuje mu gdzie raki zimują 10 sekund go zaje..ł w trzy sekundy go rozje...ł na dwie części - napisał młody mężczyzna jako komentarz do nagrania (pisownia oryginalna, wulgaryzmy usunięte).

Drastyczny film szybko został usunięty. Pod zdjęciem mieszkańca Kolbuszowej ktoś jednak napisał, że w internecie nic nie ginie. Ten komentarz również ktoś usunął. O całej sprawie zawiadomiliśmy kolbuszowską policję. Nasza dziennikarka złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Funkcjonariusze mają m.in. ustalić, czy autorem nagrania jest osoba, która je udostępniła w sieci.

Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE