Reklama

Jak zginął Marcin? W czwartek CIAŁO WRÓCI z Holandii na Podkarpacie

Opublikowano:
Autor:

Jak zginął Marcin? W czwartek CIAŁO WRÓCI z Holandii na Podkarpacie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Smutne i tragiczne zakończenie poszukiwań Marcina z Nehrybki wstrząsnęło wszystkimi, którzy do ostatniej chwili wierzyli, że Marcin żyje. Rodzina Marcina chce poznać prawdę. Dowiedzieć się, jak zginął 27-latek, który początkiem tego roku wyjechał do pracy do Holandii.

AKTUALIZACJA, 6 listopada, godzina 20.00

Wspaniała wiadomość! Udało się zebrać potrzebną kwotę na przywiezienie Marcina do Polski. Rodzina serdecznie dziękuje wszystkim za wpłaty - dzięki nim 27-latek spocznie w rodzinnej miejscowości.

---

6 listopada mama Marcina Dmytryszyna złożyła zawiadomienie do przemyskiej prokuratury w związku ze śmiercią syna, który zaginął 26 marca tego roku w Holandii. O sprawie pisaliśmy wielokrotnie.

- przekazała nam mama Marcina z Nehrybki.

Potwierdziła nam to Anna Szczerba, prokurator rejonowy z Prokuratury Rejonowa w Przemyślu:

- Zawiadomienie wpłynęło dzisiaj. Zostało zarejestrowane, więc niewątpliwie postępowanie będzie z zawiadomienia matki prowadzone. Na początku - w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci i jest to wstępna kwalifikacja.

Prokurator zaznaczyła, że po tym, jak zwłoki zostaną przetransportowane do Przemyśla, zostanie przeprowadzona sekcja.

Mama Marcina bardzo chce, aby wszyscy, którzy są zaangażowani w tę sprawę i pomogli, jak tylko potrafili, dowiedzieli się, że Marcin wraca jutro, 7 listopada, do Polski.

- Jestem to winna ludziom, którzy pomogli mi w tym wszystkim. Jestem bardzo wdzięczna

- dodała.

- Marcin kochał życie, szanował bliskich i znajomych i to jest tu najważniejsze. Chciałabym, by każdy, komu bliska jest sprawa Marcina, zapamiętał go, jakim był za życia - wesoły i uśmiechnięty

- wyznała pani Danuta, która gorąco dziękuje wszystkim, którzy już przekazali pieniądze na sprowadzenie Marcina do kraju.

Zbiórka na portalu Zrzutka.pl trwa jeszcze dwa dni. Do dnia dzisiejszego zebrano 10 550 zł, co stanowi 95% potrzebnej kwoty. Jeśli możesz, wpłać symboliczną kwotę i pomóż rodzinie w sprowadzeniu ciała Marcina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE