Reklama

Horoskop 21 - 27 października

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 21 - 27 października - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co przyniesie Ci rozpoczynający się tydzień? Sprawdź horoskop.

Baran

Szykuje się bardzo udany tydzień. Korzystny układ planet sprawi, że możesz śmiało snuć plany i je realizować, bo wszystko pójdzie Ci jak z płatka. Nie zapominaj jednak o swoim zdrowiu - jeśli teraz za bardzo wyczerpiesz baterie, to potem trudno będzie Ci je naładować. Znajdź czas na chwilę relaksu i wytchnienia. 

Byk

Przed Tobą bardzo nerwowy tydzień, znajdź więc skuteczny sposób na to, by mniej się stresować. Zacznij pić melisę i poszukaj takiego sportu, który pomaga Ci się wyładować i odzyskać energię. A przyda się to przede wszystkim w pracy, gdzie ktoś próbuje kopać pod Tobą dołki. Spodziewaj się wizyty dawno niewidzianego przyjaciela. 

Bliźnięta

Tydzień upłynie Ci w raczej pogodnej atmosferze. Skup się przede wszystkim na swoim życiu osobistym, bo ostatnio nieco kuleje. Zamiast siedzieć w domu, zorganizuj spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi, wybierz się w odwiedziny do rodziny lub po prostu na dłuższy spacer. Postanowisz też zrobić coś dobrego dla innych i przekonasz się, że zostanie to w końcu docenione.

Rak

W tym tygodniu będą Cię gnębić różne złe myśli. Zachowaj jednak optymizm, bo sprawy wcale nie układają się tak źle, jak to na pierwszy rzut oka wygląda. Nie bój się i porozmawiaj o awansie lub podwyżce. Jeśli się uprzesz, postawisz na swoim. Samotne Raki zaś będą musiały jeszcze trochę poczekać, aż ktoś pojawi się na horyzoncie.

Lew

Oczekuj wielkich zmian w swoim życiu. Odzyskasz rzecz, którą już dawno temu uznałeś za zaginioną. Odnowisz również kontakt z dawno niewidzianą osobą. Będzie kusiło Cię lenistwo, jednak jeśli chcesz doprowadzić swoje sprawy do szczęśliwego końca, nie poddawaj się. Nie przejmuj się więc na zapas rzeczami, na które i tak nie masz wpływu.

Panna

Całkiem możliwe, że będziesz mieć drobne problemy finansowe. Rozejrzyj się za dodatkowym zajęciem lub bierz zlecenia w pracy. Na horyzoncie czekają bowiem poważniejsze wydatki.  Jeśli w Twoim związku się nie układa, do głowy może Ci przyjść pomysł, że już czas zakończyć tę relację. Zastanów się jednak dwa razy, zanim podejmiesz pochopne kroki.

Waga

Jeśli masz zamiar zmienić pracę, to w tym tygodniu będzie na to najlepszy czas.  Zwróć dziś uwagę na to, co i komu mówisz. Może się zdarzyć, że ktoś wykorzysta Twoje słowa przeciwko Tobie. Jeśli chodzi o finanse, lepiej unikaj ryzyka, zwłaszcza takiego, do którego ktoś będzie chciał Cię namówić.

 Skorpion

Będziesz mieć trochę wolnego czasu i mnóstwo energii do mądrego spożytkowania. Zabierz się więc za porządki, weź dodatkowe zlecenie albo pomóż komuś bezinteresownie. Ten tydzień sprzyja też podróżowaniu, to dobry moment, żeby zaplanować jakiś wyjazd, może nawet wziąć parę dni wolnego więcej.

 Strzelec

Możesz zacząć ubiegać się o awans, walcz o niego, bo Ci się należy, ale bądź przygotowany, że po drodze będzie trzeba pokonywać spore trudności. Będziesz miał co prawda więcej obowiązków, ale także więcej satysfakcji z ich wykonywania. Zacznij uprawiać jakiś sport, a na pewno Twój kręgosłup odetchnie z ulgą i Ci za to podziękuje. 

Koziorożec

W sprawach zawodowych może pojawić się okazja do służbowego wyjazdu lub szkolenia. Skorzystaj z niej, bo może bardzo Ci się przydać w najbliższej przyszłości. Nie zapominaj też o starych znajomościach. Dzięki nim będziesz mógł sporo zyskać. Jeśli palisz lub jesz za dużo słodyczy, to ten tydzień będzie doskonałym czasem, żeby w końcu porzucić zgubny nałóg. 

Wodnik

Skoncentruj się na tym, co jest w tym momencie dla Ciebie ważne. Odetnij się od ludzi, którzy ciągną Cię w dół i przestań wyświadczać przysługi tym, którzy Cię nie szanują. Przestań porównywać się z innymi, a przekonasz się, że tak naprawdę wszystko dobrze się układa.

Ryby

Na początku tygodnia odczujesz zmęczenie natłokiem obowiązków i problemów. Pomyśl więc tylko o sobie, zapomnij choć na chwilę o rutynie i szarej codzienności. Gwiazdy będą sprzyjać nauce nowych rzeczy, więc to dobry tydzień, by pomyśleć o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE