Reklama

Grzyby, grzybki, grzybunie na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA FILM FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Grzyby, grzybki, grzybunie na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA FILM FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Podkarpaciu prawdziwy wysyp grzybów i to niezależnie, o której części województwa pomyślimy. Choć z drugiej strony, grzyby ze zdjęć, które dostaliśmy od naszych Czytelników, pochodzą z północnej części województwa. Z kolei na portalu grzyby.pl najwięcej doniesień o prawdziwym grzybowym BOOM jest z powiatu kolbuszowskiego. A jak jest u Ciebie? Pochwal się swoimi znaleziskami: [email protected] lub na facebookowym messengerze: m.me/Korso24

AKTUALIZACJA, 2 października:

Kolejna dawka zdjęć z grzybobrania w Lipie. Dziękujemy naszym Czytelniczkom za przesłanie ich. Ty tez możesz pochwalić się swoimi grzybami:

  • Prześlij zdjęcia i filmy do nas na maila: [email protected]
  • Wyślij na messengera: m.me/Korso24 
  • MMs-em: 530200299

Mamy również informację od policji:

- Pamiętajmy o tym, że w lesie łatwo można się zgubić. Dlatego jeśli możemy, to unikajmy grzybobrania w pojedynkę. Aby tego typu wyprawy były bezpieczne zabierzmy ze sobą naładowany telefon komórkowy, który zapewni nam utrzymanie kontaktu z rodziną lub w razie potrzeby umożliwi wezwanie pomocy.

Informację policja przekazuje po sytuacji, jaka miała miejsce w powiecie brzozowskim 30 września:

- Brzozowscy policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami GOPR-u, poszukiwali zaginionego 82-letniego mieszkańca Bliznego. Mężczyzna wyszedł z domu na grzyby i nie wrócił. Mundurowi odnaleźli go po ponad trzech godzinach prowadzonych poszukiwań, około kilometr od domu. Był wychłodzony i trafił pod opiekę lekarzy. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża. Poszukiwało go 100 osób.

---

Takie grzyby nasi Czytelnicy znaleźli w powiecie stalowowolskim, w miejscowości Lipa:

 

A takie w Bieszczadach:

Prześledziliśmy portal grzyby.pl, gdzie internauci chwalą się swoimi zdobyczami. Na tym tle najsłabiej wypada... powiat rzeszowski. Lasy "przebrane", grzybów niewiele. Ale gdyby tak pojechać w stronę Kolbuszowej, sytuacja zmienia się z każdym kilometrem. Tam to dopiero grzyb na grzybie. Potwierdza to też filmik zamieszczony na fanpage Korso Kolbuszowskiego. Zobacz:

Uwiecznij swoje grzyby na naszym portalu.

  • Prześlij zdjęcia i filmy do nas na maila: [email protected]
  • Wyślij na messengera: m.me/Korso24 
  • MMs-em: 530200299

Dziękujemy Czytelnikom za dotychczas przesłane zdjęcia. Czekamy na kolejne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE