Reklama

Groziła mu śmierć. Szukało go 50 policjantów, ratownicy i pies tropiący

Opublikowano:
Autor:

Groziła mu śmierć. Szukało go 50 policjantów, ratownicy i pies tropiący - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 18 stycznia, około godziny 19.30 rodzina 75-latka zgłosiła się na policję. Starszy mężczyzna wyszedł z mieszkania w Rzeszowie przed południem i nie wrócił. Z uwagi na stan zdrowia mógł znajdować się sytuacji zagrażającej jego życiu.

- Policjanci przyjęli zawiadomieni o zaginięciu, ustalili rysopis mężczyzny, który dyżurny komendy niezwłocznie przekazał do patroli znajdujący się w służbie. Policjanci od razu sprawdzili placówki służby zdrowia, noclegownie i miejsca, gdzie ewentualnie mógł trafić zaginiony. 75-latek został zarejestrowany jako zaginiony, a informacja o poszukiwaniach trafiła do jednostek ościennych

- przekazała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Do poszukiwań włączono dodatkowych policjantów oraz psa tropiącego. Funkcjonariuszy wsparł również zespół ratowników ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT.

- Po kilku godzinach policjanci z Przeworska otrzymali zgłoszenie, że w Gniewczynie Trynieckiej, środkiem drogi idzie mężczyzna. W niedzielę około godziny 1.30 interweniujący patrol odnalazł stojącego obok jezdni mężczyznę. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to zaginiony 75-latek

- dowiadujemy się z informacji KMP Rzeszów.

Z uwagi na pogarszający się stan zdrowia mężczyzny, policjanci w porozumieniu z dyżurnym, zabrali go do radiowozu i pojechali w kierunku Przeworska. Po drodze przekazali 75-latka pod opiekę jadącej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego, która przewiozła go do szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE