Reklama

Globalny Zjazd Polonii w Jasionce [NASZ PATRONAT]

Opublikowano: pt, 9 sie 2019 09:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kongres 60 Milionów - Globalny Zjazd Polonii intryguje swoją nazwą. Dlaczego 60 milionów? Kogo spotkamy w G2A Arena i jaka jest w ogóle idea kongresu?

Ideą leżącą u podstaw Kongresu 60 milionów - Globalnego Zjazdu Polonii jest integracja polskich środowisk biznesowych z całego świata. Nazwa Kongresu koresponduje z ogólną liczbą żyjących na świecie Polaków.

Program uatrakcyjniają również wydarzenia takie jak:

  • 60 MLN Sailing Cup – regaty na wodach Jeziora Solińskiego
  • 60 MLN Golf Cup Poland – Turniej na Polu Golfowym “Dwa Stawy” w podrzeszowskiej Trzcianie.
  • Prelekcja poświęcona klimatowi gospodarczemu Krakowa wraz z przedstawieniem oferty inwestycyjnej dla Polonii oraz prezentacja Krakowa jako Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej, które odbędą się Międzynarodowym Centrum Kultury.
  • Zwiedzanie miasta Krakowa z przewodnikiem
  • Spektakl: “Bracia Polacy znad Wisły” Krakowskiego Teatru Komedia wystawiany na statku Batory stacjonującym nad Wisłą pod Zamkiem na Wawelu.

- Wierzymy, że Kongres 60 milionów stanie się płaszczyzną międzynarodowej i międzypokoleniowej komunikacji w nowoczesnym wymiarze, przyczyniając się tym samym do integracji rozproszonej po świecie polskiej społeczności i zacieśnienia więzów, nie tylko o charakterze biznesowym

- wyrazili nadzieję organizatorzy.

Kongres ma swoje edycje, a tych w samym 2019 roku odbyło się już kilka. Między innymi w: Miami, Buffalo, Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i, oczywiście, w Rzeszowie.

Kolejna na Podkarpaciu, odbędzie się już 28-30 sierpnia w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. W Polsce jest to jedyne takie spotkanie. Program wydarzenia zawarty jest w ramach zaplanowanych 16 paneli dyskusyjnych.

Chcesz wziąć udział? ZAREJESTRUJ SIĘ (KLIKNIJ TU)

Portal regionalny korso24.pl jest patronem medialnym Kongresu 60 Milionów.

Już dziś zapraszamy do śledzenia naszego portalu i kanałów social media 29-30 sierpnia. Tam znajdziesz bieżące informacje i relacje z wydarzenia!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.