Reklama

FINAŁ! Zagłosuj na Rzeszów w konkursie najbardziej rozświetlonego miasta w Polsce

Opublikowano:
Autor:

FINAŁ! Zagłosuj na Rzeszów w konkursie najbardziej rozświetlonego miasta w Polsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzeszów reprezentuje województwo podkarpackie w konkursie "Świeć się z Energą". Wśród wielu miast naszego regionu okazał się najbardziej rozświetlony. Do 15 stycznia możesz oddać swój głos na jedynego reprezentanta Podkarpacia.

AKTUALIZACJA, 8 stycznia

Finałowe głosowanie trwa do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.

- W 1. etapie dorocznego plebiscytu oddano ponad 74 tysięcy głosów, w ten sposób spośród 175 miast z całej Polski wyłoniono finałową szesnastkę. Dzięki temu każde z nich otrzyma wsparcie charytatywne o wartości 10 000 zł. Teraz walczą o miano najładniej świątecznie przystrojonej miejscowości i dodatkowy, wart 40.000 zł, sprzęt AGD przeznaczony dla domów dziecka, seniorów i rodzin będących w potrzebie

- informuje Grupa Energa.

W pierwszym etapie konkursu na Podkarpaciu Rzeszów nieznacznie pokonał zwycięzcę zeszłorocznej edycji plebiscytu miast - Sędziszów Małopolski.

By zagłosować na Rzeszów, wystarczy wpisać adres swiecsie.pl i wybrać województwo podkarpackie oraz kliknąć w "Głosuj". Swój głos możesz oddawać co 24 godziny.

--

Po raz 11. Grupa Energa zainaugurowała świąteczną akcję „Świeć się z Energą”. Internauci przez głosowanie zdecydują, do których miast trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 zł, który będzie wsparciem dla potrzebujących mieszkańców oraz kto zdobędzie tytuł Świetlnej Stolicy Polski.

W każdym z 16 województw zostanie wyłoniony jeden laureat regionalnym oraz finalista, każdy z nich otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł. Natomiast zwycięskie miasto wygra warte 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej.

Do konkursu został już zgłoszony Rzeszów. Teraz wystarczy wpisać adres swiecsie.pl i wybierając kategorię „Moje Miasto” wysłać zdjęcie swojej bajecznie oświetlonej miejscowości lub zagłosować na swojego faworyta.

Eliminacje są dwuetapowe. 6 grudnia rozpoczęła się rejestracja do etapu regionalnego, a do 2 stycznia wyłanianych będzie 16 zwycięzców wojewódzkich. Głosowanie w wielkim finale odbędzie się w dniach 7 - 15 stycznia, a oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 18 stycznia 2020.

O nagrodę walcz również Ty

W ramach akcji „Świeć się z Energą” organizowany jest również konkurs fotograficzny. Nie musisz być profesjonalnym fotografem, żeby wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że kochasz robić zdjęcia, na których uwieczniasz świąteczną atmosferę, choinkowe lampki czy piernikowe ciasteczka. Istnieje pięć kategorii tematycznych: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka.

Prace oceniać będzie jury pod przewodnictwem znanej i doświadczonej fotograf Lidii Popiel. Jest ona również ambasadorem akcji. Głosowanie potrwa do 15 stycznia. Do wygrania bony pieniężne do realizacji w sklep.energa.pl o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE