Reklama

Film, ekran LED - promocja terenów zielonych w Tarnobrzegu

Opublikowano:
Autor:

Film, ekran LED - promocja terenów zielonych w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cały projekt "Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega", będzie promowany za pomocą filmu, tablic, ścieżki edukacyjnej i ekranu LED.

Tarnobrzeski urząd miejski zlecił wykonanie działań promocyjnych zadania "Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega", który kosztował ponad 6,7 milionów złotych, a w 80 procentach został sfinansowany z pieniędzy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Co ma prezentować film promocyjny, stworzony z użyciem profesjonalnego sprzętu i metod, w tym: pełnoklatkowej kamery 4K z wymienną optyką, zapis obrazu RAW, profesjonalnego oświetlenia i profesjonalnego udźwiękowienia? Tereny zielone nad Wisłą, nasadzenia wzdłuż głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz skwer u zbiegu ulic: Kopernika i Sikorskiego. Jego celem jest przedstawienie efektów projektu. Wartość zamówienia ma wynieść mniej niż 30 tysięcy euro.

Według danych zaprezentowanych po rozstrzygnięciu przetargu za kwotę 45.510,00 zł brutto zrobiony zostanie ekran LED, który wykona firma ze Stalowej Woli. Z kolei za ścieżkę edukacyjną, której koszt wyniesie 11.992,50 zł odpowiadać będzie firma z Gdyni, film o wartości 4.797,00 zł nagra firma z Bytomia. 

Teraz mieszkańcy Tarnobrzega pytają tylko ze złośliwością, czy nasadzenia będą odpowiednio wypielęgnowane, bo przez kilka ostatnich miesięcy było z tym różnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE