Reklama

Eksplozja gazu w domu. Poparzona w 70%

Opublikowano:
Autor:

Eksplozja gazu w domu. Poparzona w 70% - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Rozwadowskiej w Zaklikowie doszło do pożaru wskutek eksplozji gazu. Dwie osoby zostały ranne: kobieta z poparzeniami w 70% i mężczyzna przygnieciony belką stropową.

Tuż przed północą z niedzieli na poniedziałek służby ratownicze zostały powiadomione o pożarze w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Rozwadowskiej w Zaklikowie. Na miejsce wysłano sześć wozów bojowych straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz patrole policji.

Służby ustaliły, że doszło do eksplozji gazu z butli, a następnie do pożaru domu. Zawaleniu uległy dwie ściany murowanego domu oraz strop, pożarem były objęte dwa pomieszczenia mieszkalne.

Miejsce zdarzenia samodzielnie opuściła około 70-letnia mieszkająca tam kobieta. W częściowo zawalonym budynku uwięziony był około 70-letni mężczyzna, przygnieciony przez belkę stropową. Jemu pomogli strażacy.

Według relacji służb kobieta doznała oparzeń drugiego stopnia na powierzchni aż 70 procent ciała. Została przetransportowana do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, mężczyzna z oparzeniami oraz złamanymi nogami przewieziony został do szpitala w Stalowej Woli. Trwa ustalanie dokładnej przyczyny wybuchu gazu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE