Reklama

Działacze antykomunistyczni i kobiety w ciąży pojadą w tym mieście za darmo

Opublikowano: pon, 2 gru 2019 09:14
Autor:

Działacze antykomunistyczni i kobiety w ciąży pojadą w tym mieście za darmo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni miasta Stalowa Wola podjęli uchwałę, dzięki której działacze antykomunistyczni i osoby represjonowane z powodów politycznych - będą mogli jeździć za darmo.

W przygotowaniu jest także projekt, w którym to kobiety w ciąży będą mogły korzystać z komunikacji miejskiej bezpłatnie. Osoby takie będą musiały mieć odpowiednie zaświadczenie od lekarza, a w przypadku działaczy opozycji antykomunistycznej - legitymację.

Według uzasadnienia uchwały - miasto Stalowa Wola chce uczcić tych, którzy walczyli o demokratyczną i wolną Polskę, i byli przez to represjonowani. 

- Uchwała została podjęta 22 listopada i już weszła w życie. Co do darmowych przejazdów kobiet w ciąży, to temat jest jeszcze projektem i zostanie podjęty w przyszłym roku. - przekazuje Urząd Miasta Stalowa Wola.

Nie jest to jednak jedyne podkarpackie miasto, w którym działacze antykomunistyczni będą jeździć komunikacją za darmo. Taka ulga funkcjonuje również w Mielcu. Czy inne miejscowości naszego województwa wezmą ze Stalowej Woli przykład? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Oburzony

    ******* pomysł zaczerpnięty z formuły " Tylko dla ............ ) !!!! Wstyd ! Dalszy ciąg segregacji ludzi zapoczątkowanej prze z PiS - drugi sort płaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    jasiek

    I w Krośnie