Reklama

Drugi przypadek COVID-19 w zakładzie w Gorzycach! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Drugi przypadek COVID-19 w zakładzie w Gorzycach! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To jest oficjalna wiadomość. Pracownik Federal-Mogul, największego zakładu produkcyjnego w Gorzycach, jest zakażony koronawirusem. Po kilku dniach potwierdziło się kolejne zakażenie.

11.07:

Jest drugi potwierdzony przypadek koronawirusa w zakładzie Federal-Mogul w Gorzycach. Kilka dni po tym jak wynik pozytywny otrzymał pracownik fabryki, patogen wykryto u pracownicy, która zmieniała zakażonego na stanowisku pracy. Kobieta jest w izolacji.

5.07:

Portal echodnia.eu poinformował, że jeden z pracowników fabryki Federal-Mogul w Gorzycach (powiat tarnobrzeski) jest zakażony koronawirusem. Pozytywny wynik badania uzyskał 3 lipca, ale dla uspokojenia warto dodać, że zakażony pracownik ostatni raz był w zakładzie 23 czerwca i cały czas przebywa w izolacji. Zdaniem służb sanitarnych ryzyko, że chory zaraził kogoś jeszcze w miejscu pracy jest małe, bo od jego wizyty w zakładzie minęło już 10 dni. Szybko ustalono kto mógł mieć kontakt z zakażonym, a dyrekcja już zrobiła wszystko, aby do 8 lipca osoby, które miały kontakt z zakażoną osobą nie przychodziły do zakładu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE