Reklama

Druga próba odwołania przewodniczącego rady miejskiej zakończona porażką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Debica.tv - Na zdjęciu Mateusz Cebula.

Druga próba odwołania przewodniczącego rady miejskiej zakończona porażką - Zdjęcie główne

foto Debica.tv - Na zdjęciu Mateusz Cebula.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Druga próba odwołania przewodniczącego rady miejskiej w Dębicy skończyła się dla przeciwników Mateusza Cebuli porażką.

Sesja nadzwyczajna w tym temacie została zwołana na 7 grudnia. Wniosek złożyło sześciu radnych zarzucając przewodniczącemu sposób prowadzenia sesji, brak współpracy z radnymi opozycji oraz ograniczanie i utrudnianie pracy Komisji Rewizyjnej i Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

11 radnych było przeciw odwołaniu Mateusza Cebuli z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Dębicy. Dziesięciu radnych poparło wniosek, ale ich głosy nie wystarczyły. Mateusz Cebula w dalszym ciągu będzie przewodniczącym Rady Miasta Dębicy. Główny zainteresowany krótko komentował całą sytuację i nazwał ją "politycznym warcholstwem".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy