Reklama

Dostał kuflem w głowę!

Opublikowano:
Autor:

Dostał kuflem w głowę!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Staszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała 21-latka w miniony poniedziałek. Zatrzymany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał. Za tego typu czyn grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Początek tej historii miał miejsce w miniony poniedziałek. Staszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od personelu szpitala o poszkodowanym 21- latku. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna posiada obrażenia głowy, będące najprawdopodobniej skutkami pobicia. Sprawą natychmiast zajęli się staszowscy kryminalni, którzy przystąpili do odtwarzania przebiegu całego zdarzenia.

Ze wstępnie uzyskanych informacji mundurowi ustalili, że nieznany nietrzeźwy mężczyzna zaczepiał jedną z koleżanek pokrzywdzonego. Gdy ten zwrócił mu uwagę oberwał kuflem po piwie w głowę. Śledczy ustalili rysopis sprawcy. Pomimo początkowo szczątkowych informacji kryminalni wpadli na trop podejrzanego. Jak się okazało to 21-letni mieszkaniec województwa lubelskiego przebywający czasowo w gminie Staszów. Wczoraj staszowscy stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Zaskoczony 21- latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała swojego rówieśnika. Za to przestępstwo może mu grozić nawet 5 lat więzienia.

Opr. ANL

źródło: KPP w Staszowie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE