Reklama

Dni Kolbuszowej 2019 - kto zaprezentuje się przed publicznością?

Opublikowano:
Autor:

Dni Kolbuszowej 2019 - kto zaprezentuje się przed publicznością? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zniżają się Dni Kolbuszowej. Dla małych mieszkańców przygotowane zostały konkursy z nagrodami, a dla tych większych muzyczne atrakcje.

W programie tradycyjnie odbędzie się rajd samochodowy o puchar burmistrza. W sobotę od godz. 17 nastąpi prezentacja z placówek szkolnych i grup z Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Tuż przed godz. 19 wystąpi zespół disco polo Rompey. O godz. 20 publiczność przywita zespół punkowo-rockowy Sexbomba. Na rockowo przedstawiają różne utwory muzyczne.

Zespół rozrywkowy odwiedzi Kolbuszową o godz. 21. Milano zaprezentuje swoją muzykę. - Po wszystkich występach DJ zachęci wszystkich do tańca - wyjaśnia w rozmowie z nami Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej. Organizatorzy zaproszą również na pokaz laserowy.

W niedzielę Dni Kolbuszowej rozpoczną się blokiem edukacyjno-rozrywkowym "Czym skorupka za młodu...". Przedstawione zostaną różnego rodzaju animacje. Urozmaicać czas dzieciom będą animatorzy. Zaprezentuje się zespół folklorystyczny Ziemia Kolbuszowska. Posłuchać będzie można Kapeli Jurka Wrony i zespołu ludowego Górniacy. - Będziemy chcieli przybliżyć dzieciom nasz folklor - wyjaśnia dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. - Ważne jest, aby mieć poczucie lokalnej tożsamości - podkreśla. 

O 19 godz. w niedzielę wystąpi zespół, który w zeszłym roku debiutował. Niedługo Lasowiackie Hulaki będą obchodzić rok swojego istnienia. - Śpiewają oni muzykę folkową z użyciem nowoczesnych instrumentów. - mówi dyrektor z MDK - W ich repertuarze jest wiele piosenek, które są związane z naszą okolicą. Warto ich obejrzeć - zachęca Wiesław Sitko. O godz. 20 wystąpi wschodząca gwiazda muzyki POP, czyli Zouzy. Liderką tego zespołu jest mieszkanka Kolbuszowej. Coraz częściej o nich można usłyszeć w mediach.

Później zaprezentują się Top Girls. Mają one już na swoim koncie kilka teledysków z wielomilionowymi odsłonami. Na koniec Dni Kolbuszowej organizatorzy zaproszą na dyskotekę pod gwiazdami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE