Reklama

Członkini Zarządu Województwa Podkarpackiego z koronawirusem! Testy u osób z władz wojewódzkich [NOWE INFORMACJE, AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Członkini Zarządu Województwa Podkarpackiego z koronawirusem! Testy u osób z władz wojewódzkich [NOWE INFORMACJE, AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Anna Huk, członek zarządu województwa podkarpackiego jest zarażona koronawirusem.

27.06:

Po stwierdzeniu koronawirusa u Anny Huk przeprowadzone zostały testy na obecność tego patogenu u pozostałych osób z zarządu województwa. Ich wyniki są negatywne. Władysław Ortyl, Ewa Draus, Stanisław Kruczek i  Piotr Pilch są zdrowi! - taką informację przekazał nam Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

26.06:

Jak podaje TVP3 Rzeszów 17 osób z urzędu marszałkowskiego zostało objętych kwarantanną. Jednocześnie marszałek województwa Władysław Ortyl ma ujemny wynik testu na obecność koronawirusa.

25.06:

Portal nowiny24.pl poinformował, że Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny prowadzi jedno z dochodzeń epidemiologicznych, które dotyczy osób zatrudnionych w Urzędzie Marszałkowskim. Z nieoficjalnych źródeł dziennikarze dowiedzieli się, że osobą zarażoną jest Anna Huk, członek zarządu województwa podkarpackiego. Kiedy doszło do zakażenia? Czy nie jest przez to zagrożone funkcjonowanie całego urzędu?

Anna Huk zasiadała w komisji konkursowej na dyrektora Centrum Zdrowia Psychicznego w Jarosławiu. To właśnie jeden z uczestników konkursu miał COVID-19. Służby prasowe urzędu marszałkowskiego wskazują, że od razu jak tylko wiadomo było zakażeniu, podjęto stosowne działania: kwarantanna i obowiązkowe badania na obecność koronawirusa. Do sprawy będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE