Reklama

Czas na akcję #SadziMy! Darmowe drzewko dla każdego! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Czas na akcję #SadziMy! Darmowe drzewko dla każdego! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja #SadziMy w 2019 odniosła wielki sukces. Tym razem Lasy Państwowe przygotowały aż milion sadzonek! Każdy chętny może zgłosić się do jednego z 430 nadleśnictw czy też do jednej z siedemnastu regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych. Do wzięcia udziału w tej inicjatywie zachęcają placówki na Podkarpaciu.

- Już w piątek, 18 września, w godzinach 9-14 (lub do wyczerpania zapasów) w Nadleśnictwie Cisna w ramach akcji #SadziMy będziemy mieli do rozdania kilkaset sadzonek jarzębiny i czereśni ptasiej. Wszystkich chętnych do posadzenia własnego drzewka zapraszamy! Lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec, drewno, tworzący domy również dla nas. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce stale przybywa. Zajmują one już blisko 1/3 powierzchni naszego kraju. Przyłączcie się do nas! Posadźcie swoje drzewo!

Sadzonki będą rozdawane przed siedzibą Nadleśnictwa Mielec (od godziny 9) oraz na rynku w Kolbuszowej (od godziny 9). W Tarnobrzegu będzie do rozdania 1000 sadzonek i będzie je można otrzymać bezpłatnie na stoisku Nadleśnictwa Nowa Dęba, które w tym roku będzie znajdowało się na Placu Bartosza Głowackiego, w godz. od 9 do 13.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE