Reklama

Chore serduszko jest dla niego wrogiem życia [ZRZUTKA]

Opublikowano:
Autor:

Chore serduszko jest dla niego wrogiem życia [ZRZUTKA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Żadne dziecko nie powinno poznać bólu, jednak mały Karolek tego doświadcza codziennie - jego chore serduszko odebrało mu najpiękniejsze lata dzieciństwa. Ciężka wada serca niewłaściwy rozwój aorty i przetoka wieńcowa naczyń krwionośnych doprowadziły do tego, że Karolek nie toleruje wysiłku, nie może biegać i bawić się tak jak inne zdrowe dzieci. Ból w klatce piersiowej i duszności powoduje ciągłe zmęczenie i brak komfortu życia dziecka.

Karolek pochodzi z Sanoka. Z prośbą o wsparcie napisali do nas jego rodzice.

- To przepiękny chłopczyk z pozoru zdrowo wyglądające dziecko pod swoim uśmiechem kryje ból i cierpienie. Chore serduszko jest dla niego wrogiem życia, ciężka wada serca nie leczona ma najgorsze skutki. Zbyt wysokie ciśnienie i puls powodują poszerzanie się aorty w najgorszym nieleczonym przypadku dochodzi do śmierci poprzez zaduszenie się. Nikomu nie życzymy takiego koszmaru. Bezradność przejęła kontrolę nad naszym życiem

- napisali do nas rodzice Anita i Kamil.

Po niewielkim wysiłku Karolka serduszko prawie się zatrzymuje. Puls spada do 14 uderzeń na minutę.

- Żyjemy jak na bombie zegarowej, chcielibyśmy się nie bać o każdy dzień

- dodali.

Poznaj historię Karolka na stronie POMAGAM.PL i razem z rodziną podejmij WALKĘ z czasem. Na dzień 19 listopada zebrano niecałe 14 tysięcy zł, a potrzebna kwota wynosi 25 tysięcy zł. Wpłać nawet symboliczną kwotę na leczenie chłopca.

KLIKNIJ:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE