Reklama

Celebryta Podkarpacia 2019 [FOTO FILM]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podkarpacie nie jest regionem szczególnie obfitym w celebrytów, jednak zdarzają się wśród nas osoby, które zdecydowanie na takie miano zasługują. Czy to z przyczyn pozytywnych, czy negatywnych. Naszym zdaniem niekwestionowanym celebrytą Podkarpacia 2019 jest Jasiek Szynal!

Jasiek Szynal to młody chłopak pochodzący z Tuszymy nieopodal Mielca. We wrześniu 2019 roku wziął udział w 12 edycji programu TVN - Mam Talent. Udało mu się dotrzeć do pierwszej dziesiątki finalistów, niestety koniec końców musiał odejść z programu. W tym czasie jednak dał się nam, widzom, poznać jako niezwykle utalentowany wokalnie i muzycznie człowiek. Z pewnością jeszcze nie raz będziemy mogli podziwiać go na scenie.

Jasiek Szynal występował z Mielecką Orkiestrą Dętą, gra także z mieleckim zespołem jazzowym Jelly Beans. Dzięki temu w swoim rodzinnym regionie był znany już dużo wcześniej, występują chociażby na miejskiej imprezie - Dni Mielca. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat, choć wokalem zajął się około trzech lat temu. Obecnie na Instagramie i YouTubie Jaśka śledzi ponad tysiąc osób, i choć nie jest to duży wynik w świecie influencerów, to trzeba przyznać, że widownia pokochała Jaśka, a to dopiero początek jego kariery.

Post udostępniony przez Jasiek Szynal (@jasiek_szynal)

Nasz wybór celebryty Podkarpacia 2019 roku padł na Jaśka Szynala właśnie z powodu jego niesamowitego osiągnięcia jakim było zakwalifikowanie się do finału ogólnopolskiego programu talent-show. Czekamy na dalszy rozwój kariery Jaśka z niecierpliwością i mamy nadzieję, że jeszcze wielu uzdolnionych artystów i muzyków z Podkarpacia dostaną tak wielką szansę jak on sam.
 

Co myślisz o naszym wyborze? Zgadzasz się z nim? A może Twoim zdaniem ktoś inny zasługuje na to miano znacznie bardziej? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE