Reklama

Były dyrektor przemyskiego szpitala członkiem zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych

Opublikowano:
Autor:

Były dyrektor przemyskiego szpitala członkiem zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Ciompa - były dyrektor przemyskiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Ojca Pio, który rządził placówką medyczną w latach 2015-2019 został członkiem zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Za kadencji Piotra Ciompy miało miejsce połączenie Szpitala Miejskiego i Obwodu  Lecznictwa Kolejowego w skład Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu. W listopadzie 2019 roku złożył rezygnacje z piastowanego stanowiska. 

Na stronie PWPW można przeczytać o nowym członku jej zarządu. Z informacji wynika, że Piotr Ciompa ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada również dyplom MBA Uniwersytetu Calgary. Pracę zawodową rozpoczynał w Generalnym Inspektoracie Celnym i Ministerstwie Finansów. Pracował również jako konsultant w międzynarodowej firmie doradczej. W latach 1997 – 2001 pełnił funkcję wiceprezesa Polskiej Agencji Prasowej,a także kilku prywatnych podmiotów.  W latach 2008 – 2010 członek zarządu notowanej na giełdzie spółki budowlanej Instal Lublin S.A. Od czerwca 2015 r. dyrektor Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu, a od listopada 2015 r. również dyrektor Szpitala Miejskiego w Przemyślu.

W 2010 r. został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi na rzecz przemian ustrojowych w Polsce. Jak poradzi sobie na nowym stanowisku? Wkrótce się przekonamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE