Reklama

Był na kwarantannie, ale poszedł na badania lekarskie

Opublikowano:
Autor:

Był na kwarantannie, ale poszedł na badania lekarskie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 65-latek objęty kwarantanną domową, zgłosił się do szpitala na wcześniej zaplanowane badania. Mężczyzna przed wykonaniem badania zataił fakt, że jest objęty kwarantanną. Teraz musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi swojego zachowania

Dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednej z pracowni jarosławskiego szpitala, zgłosił się na badanie mężczyzna, który obecnie ma przebywać na kwarantannie domowej.

- Na miejscu policjanci ustalili, że 65-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego pomimo tego, że został objęty kwarantanna domową przyjechał na wcześniej zaplanowane badanie. Mężczyzna świadomie zataił ten fakt, podczas wypełniania wywiadu epidemiologicznego, wprowadzając w błąd personel pracowni, a tym samym narażając na zakażenie koronawirusem pracowników szpitala.

- czytamy na stronie internetowej jarosławskiej Policji. 


CZYTAJ TAKŻE:


Wobec 65-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje. Za narażenie na zakażenie wielu osób grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto, o naruszeniach informowana jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, która może nałożyć karę finansową.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE