Reklama

Bike Town Festiwal: Zmiana organizacji ruchu

Opublikowano:
Autor:

Bike Town Festiwal: Zmiana organizacji ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy weekend 17-18 sierpnia, w Przemyślu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Rowerowego Bike Town. W związku z tym, na terenie Starego Miasta zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Do 19 sierpnia do godziny 17 wyłączona z ruchu jest ul. Wodna (od skrzyżowania z ul. Ratuszową do Rynku) oraz zdemontowany został znak C-2 (nakaz jazdy w prawo) znajdujący się przy cukierni Selfier.

Przesłonięte są znaki C-5 (nakaz jazdy prosto) na ul. Serbańskiej - przed skrzyżowaniem z ul. Kazimierza Wielkiego oraz znak B-2 (zakaz wjazdu) na ul. Kazimierza Wielkiego przy skrzyżowaniu z ul. Serbańską w kierunku Rynku. W tych miejscach pojawił się natomiast znak D-4 (droga bez przejazdu). Z kolei przy wjeździe do Rynku (od  ul. Kazimierza Wielkiego) obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach.

Od piątku, 16 sierpnia, od godziny 16 do niedzieli, 18 sierpnia, do godziny 24 wprowadzony zostanie zakaz ruchu w obu kierunkach na ulicach:

  • Grodzkiej (przy antykwariacie, skrzyżowanie z ul. Fredry),
  • Katedralnej (za skrzyżowaniem ul. Fredry z Katedralną),
  • Zamkowej (zwężenie jezdni przy Katedrze),
  • Królowej Jadwigi (skrzyżowanie z ul. Zamkową oraz wjazd do Parku przy kapliczce),
  • a także pomiędzy Wieżą Katedralną a Katedrą na parkingu.

Natomiast na ul. Kmity celem umożliwienia ruchu dwukierunkowego, przysłonięte zostaną dotychczas obowiązujące tam znaki drogowe.

W sobotę, 17 sierpnia, zostanie wyłączona z eksploatacji część parkingu przy ulicy Grodzkiej (trzy miejsca parkingowe ulicy Grodzkiej od strony Schodów Rycerskich).

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE