Reklama

Bezpłatne wejściówki na Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne wejściówki na Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jubileuszowa edycja Europejskiego Stadionu Kultury zbliża się wielkimi krokami. Od poniedziałku możemy rezerwować całkowicie darmowe wejściówki na główne wydarzenie festiwalu.

Od godziny 10:00 rozpoczęła się bezpłatna rejestracja na Koncert Główny, w którym wystąpią: Krzysztof Cugowski z orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego i Zespołem Mistrzów.

Ponadto na scenie zobaczymy takich artystów jak: Ania Dąbrowska i Sirusho (Armenia), Sorry Boys i Nino Katamadze (Gruzja), Miuosh i GO_A (Ukraina) oraz Nosowska i PVNCH (Ukraina). Warto podkreślić, że liczba miejsc jest ograniczona. Na koncercie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie 1,3 tys. osób.


- Podczas tej edycji postaramy się zaskoczyć Was ciekawymi wydarzeniami: będą koncerty, spektakle, warsztaty, wystawy, atrakcje dla dzieci i inne. Nie zabraknie też wydarzeń, które na stałe wpisały się już w program festiwalu, jak choćby Silent Disco czy Klub Festiwalowy. 


- zapowiadają organizatorzy imprezy. Pełny program TUTAJ

Festiwal odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w Rzeszowie. Jak co roku, głównym punktem wydarzenia będzie Koncert Główny, który odbędzie się 28 czerwca (piątek) na hali Podpromie. Bezpłatne wejściówki możemy nabyć TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE