Reklama

BESTIALSKO znęcali się nad rannym zwierzakiem! Potrącili je, a potem uderzali

Opublikowano:
Autor:

BESTIALSKO znęcali się nad rannym zwierzakiem! Potrącili je, a potem uderzali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwaj mężczyźni z powiatu sandomierskiego usłyszeli zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Zgodnie z obowiązującymi przepisami może grozić im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Sprawa dotyczyła potrąconego zająca znajdującego się na jednej z dróg w powiecie sandomierskim. Potrącone zwierzę było katowane przez pięciu mężczyzn, którzy celowo zadawali mu ból na przykład kluczem do kół. W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu ustalili, że w zajściu do którego doszło 8 marca 2020 roku w gminie Wilczyce udział brali dwaj mężczyźni w wieku 31 lat oraz trzy osoby małoletnie.

Dzięki zebranym materiałom dowodowym mężczyźni usłyszeli zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Prokurator  Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu na wniosek policjantów zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci  dozoru policyjnego  oraz poręczenia majątkowego. Zgodnie z obowiązujący przepisami grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletnich zajmie się natomiast sąd rodzinny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE