Reklama

Będzie kryte lodowisko w Stalowej Woli

Opublikowano: ndz, 6 paź 2019 10:00
Autor:

Będzie kryte lodowisko w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wkrótce mieszkańcy Stalowej Woli i okolic będą mogli korzystać z uroków krytego lodowiska.

5 milionów złotych na infrastrukturę sportową dla powiatu stalowowolskiego! Tyle pieniędzy trafi do samorządów z tego rejonu Podkarpacia z resortu sportu. Dofinansowanie otrzymała Stalowa Wola na budowę krytego lodowiska na ulicy Hutniczej. Zaklików - budowa nowego obiektu szatniowego w Lipie i remont boiska w Zdziechowicach, Zaleszany - zostanie zbudowany obiekt szatniowy w Kępiu Zaleszańskim i boisko w Agatówce, Pysznica - boisko przy szkole w Pysznicy i remont sali gimnastycznej w Jastkowicach, Harasiuki - remont boiska w Hucisku, powiat niżański - remont sali w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Największy projekt zakłada budowę lodowiska z taflą lodu o wymiarach 25x40metrów wraz z bandami umożliwiającymi ich demontaż. Lodowisko ma umożliwić amatorską grę w hokeja i być zabezpieczone siatką ochronną. W obiekcie mają się znajdować między innymi: pomieszczenia techniczne, szatnie dla około 150 osób, kasy, wypożyczalnia łyżew, magazyny i sanitariaty. Dla gości dostępna ma być ścieżka do jazdy po lodzie o długości 400 metrów. Obiekt ma być dostępny dla mieszkańców już w 2021 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.