Reklama

Autobusy MARCEL wjeżdżają na krótkie trasy. Które?

Opublikowano:
Autor:

Autobusy MARCEL wjeżdżają na krótkie trasy. Które? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "W końcu coś drgnęło na międzymiastowym rynku w Polsce i pod koniec 2019 roku podkarpacka firma Marcel zamówiła aż 25 nowych autobusów międzymiastowych Irizar i4. To jedno z największych, jak do tej pory zamówień na regionalne pojazdy w naszym kraju" - czytamy na portalu InfoBus.

Końcem 2019 roku przewoźnik z Rzeszowa zamówił 25 sztuk autobusów Irizar i4 u polskiego przedstawiciela Irizara - w firmie Wanicki. Jak podaje portal InfoBus, zamówione pojazdy dołączyły do 10 autobusów Irizar i6S, które od listopada 2018 jeżdżą na liniach Rzeszów - Kraków i Rzeszów - Lublin.

- Do tego firma zakupiła flagowy model Irizar i8 oraz dwa autokary piętrowe Setra S531 DT z przeznaczeniem do obsługi touroperatorów, poszerzając tym samym flotę Marcela do ponad 20 autobusów turystycznych. Rewelacyjna dynamika, która teraz dodatkowo zyska międzymiastową, drugą "nogę"

- relacjonuje InfoBus.

Zenon Kurek, dyrektor sprzedaży autokarów Irizar w Grupie Wanicki, przekazał w rozmowie z portalem, że w Polsce rośnie zaufanie do marki Irizar:

- Najnowsze kontrakty dla takich firm, jak Marcel pokazują, że Irizar świetnie się sprawdza także w komunikacji międzymiastowej. Mamy nadzieję, że wkrótce choć część autobusów poruszających się po naszych krajowych będzie prezentowała tak wysoki poziom w zakresie bezpieczeństwa i komfortu.

Pojemność pasażerska to 56 miejsc siedzących z kierowcą oraz 10 miejsc stojących. Autobusy będą obsługiwać trasy z i do: Krosna, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Mielca, Sanoka, Jasła i Dębicy. Na trasach spotkamy je w szczytowych godzinach rannych i popołudniowych.

- Pierwsze 5 sztuk nowych pięknych Irizarów powinno wyjechać już w drugiej połowie marca Już w lutym będziemy testować autokary, sprawdzać czas przejazdów itp. aby móc wprowadzić korekty rozkładów jazdy

- przekazał przewoźnik Marcel.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE