Reklama

Audi rozbiło się o bramę cmentarza. 4 osoby ranne - jedna ma koronawirusa

Opublikowano:
Autor:

Audi rozbiło się o bramę cmentarza. 4 osoby ranne - jedna ma koronawirusa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 18-letni kierowca Audi jechał pod wpływem alkoholu i wypadł z drogi, wjeżdżając w cmentarną bramę. Czterech pasażerów doznało obrażeń.

W sobotę, 24 października, ok. godz. 4:00 doszło do wypadku na Drodze Wojewódzkiej 856 w miejscowości Antoniów (powiat stalowowolski). 18-letni kierowca Audi na sandomierskich tablicach rejestracyjnych wypadł z drogi i uderzył w bramę cmentarną. Łącznie w pojeździe znajdowało się sześć osób.

Na miejsce wypadku ruszyły trzy zastępy straży pożarnej. Ponadto do akcji włączyły się cztery karetki pogotowia i trzy radiowozy policji. Cztery osoby doznały obrażeń - wszyscy byli jednak przytomni. Najbardziej ranny znajdował się w aucie, druga osoba leżała poza pojazdem. Dwóch kolejnych pasażerów chodziło przy samochodzie. Ranni zostali przetransportowani do szpitali w Stalowej Woli, Tarnobrzegu i Sandomierzu. Jedno z nich miało podejrzenie urazu kręgosłupa

18-letni kierowca pochodzący z Radomyśla nad Sanem (powiat stalowowolski) miał w organizmie aż 1,15 promila alkoholu. Jedną z nastolatek przebadano w szpitalu na obecność koronawirusa - wynik okazał się pozytywny. Obrażenia pasażerów nie były tak poważne, jak początkowo zakładano.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE