Reklama

ATAK NOŻOWNIKA. W Przemyślu na peronie

Opublikowano:
Autor:

ATAK NOŻOWNIKA. W Przemyślu na peronie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotnią noc na stacji Przemyśl Główny 37-letni Francuz usiłował ugodzić nożem 36-letniego mieszkańca Ukrainy.

- Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych z 12/13 października. Sobotniej nocy o godzinie 1.20 funkcjonariusze SOK z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu ujęli na peronie nr 3 w stacji Przemyśl Główny obywatela Francji, który groził nożem obywatelowi Ukrainy

- przekazał nam rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu inspektor Witold Flader.

Podczas interwencji napastnik był agresywny, dlatego tez zostały wobec niego użyte środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających oraz kajdanek.

- Według relacji samego poszkodowanego uzbrojony mężczyzna usiłował ugodzić go nożem. Podczas interwencji na miejscu zdarzenia zabezpieczono nóż o około 15-centymetrowym ostrzu. W trakcie całego zdarzenia żaden z podróżnych obecnych na peronie oraz zaatakowany obywatel Ukrainy nie ucierpiał.

- dodał inspektor Witold Flader.

Napastnika przekazano przybyłym na miejsce funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE