Reklama

ATAK NOŻOWNIKA: Podejrzewani o usiłowanie zabójstwa zatrzymani!

Opublikowano:
Autor:

ATAK NOŻOWNIKA: Podejrzewani o usiłowanie zabójstwa zatrzymani! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Podczas szarpaniny, dwóch mężczyzn zostało zranionych ostrym narzędziem. Obaj przebywają w szpitalu, stan jednego z nich jest nadal bardzo ciężki.

ARTYKUŁ W TRAKCIE AKTUALIZACJI

Do tego zdarzenia doszło 9 października w środę o godz. 20:40, na ul. Jagiellońskiej. O całym incydencie pisaliśmy tutaj: Furiat zaatakował nożem. Są ranni. Centrum miasta zamknięte! [AKTUALIZACJA MAPA]

 

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że związek z tą sprawą mógł mieć jeszcze jeden mężczyzna. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wszczęła w sprawie śledztwo, a policjanci poszukiwali podejrzewanych. W czwartek funkcjonariusze znali już tożsamość poszukiwanych, a my wspominaliśmy o tym w tym artykule: Atak nożownika. To oni sa podejrzani o usiłowanie zabójstwa [FOTO]

 

Wczoraj przed godz. 22:00, kryminalni zatrzymali jednego z nich. To 35-latek mogący mieć związek z tym zdarzeniem. Dzisiaj przed godziną 9:00, w pobliżu budynku Prokuratury Rejonowej miasta Rzeszów, funkcjonariusze zatrzymali drugiego z podejrzewanych. To 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna zamierzał sam oddać się w ręce śledczych.

 

Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, jego przebiegiem, przyczynami i udziałem w nim poszczególnych osób, zajmą się prowadzący śledztwo prokuratorzy oraz policjanci.

 

Polecane artykuły:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE