Reklama

ATAK NOŻOWNIKA. Nie żyje 27-latek ugodzony w serce

Opublikowano:
Autor:

ATAK NOŻOWNIKA. Nie żyje 27-latek ugodzony w serce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na światło dzienne wychodzą kolejne fakty w sprawie ataku nożownika w Rzeszowie. Sprawą żyje cała Polska, choć jeszcze nie wiemy, dlaczego 39-letni Marcin G. zaatakował dwóch młodszych mężczyzn w centrum miasta.

Kacper M. zmarł 12 października w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej około godziny 7 rano. Został on ugodzony prawdopodobnie nożem w klatkę piersiową, co spowodowało przebicie prawej komory serca. Młody mężczyzna był pod stałą opieką lekarzy, po operacji był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

Zaatakowany został przez nożownika, o czym pisaliśmy w artykułach:

Drugi z poszkodowanych mężczyzn jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. Jak przekazuje Artur Grabowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, operacje przeszli obaj mężczyźni.

39-letni Marcin G. dziś, 12 października, usłyszy zarzuty zabójstwa Kacpra M. i usiłowania zabójstwa drugiego 27-latka. Drugi z zatrzymanych 34-letni Paweł Sz. będzie przesłuchiwany w charakterze świadka.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wyśle do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. Warto zaznaczyć, że śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa zostało objęte zwierzchnim nadzorem służbowym Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

- Przeprowadzane są intensywne działania procesowe zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia sprawy, w tym ustalenia motywu działania napastnika

- zaznaczył Artur Grabowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. Dodał, że z uwagi na dobro śledztwa informacje dotyczące sprawy będą udzielane w terminie późniejszym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE