Reklama

Aleksandra z Podkarpacia wystąpiła w prestiżowej Bolshaya Opera jako JEDYNA POLKA W HISTORII! [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Aleksandra z Podkarpacia wystąpiła w prestiżowej Bolshaya Opera jako JEDYNA POLKA W HISTORII! [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mowa o Aleksandrze Szmyd pochodzącej z Krosna i będącej wychowanką krośnieńskiej szkoły muzycznej. Do tej pory jako jedyna Polka w historii wystąpiła w znanym i lubianym rosyjskim programie TV Bolshaya Opera.

Bolshaya Opera to niezwykle prestiżowy program telewizyjny z Rosji. Biorą w nim udział młode śpiewaczki oraz śpiewacy. Występ w Bolshaya Opera wiąże się nie tylko z prestiżem, ale również swego rodzaju elitarnością. Dlaczego? Choćby przez to, że do ostatniej edycji zgłosiło się aż 400 chętnych, a do castingu wybrano tylko 50 z nich - wśród nich była Aleksandra Szmyd.

Skąd zainteresowania Bolshaya Operą u mieszkanki Krosna? Trzy lata temu miała uczestniczyć w operowym konkursie Belvedere w Moskwie, tam po raz pierwszy zetknęła się z Bolshaya Opera. Krośniance niezwykle przypadł do gustu format programu i postanowiła spróbować swoich sił. Spośród 50 uczestników castingu, Aleksandra została wybrana do dziesiątki finalistów, jako jedyna Polka. W Moskwie spędziła miesiąc, nagrywając kolejne odcinki Bolshaya Opera.

Zobacz, jak śpiewa krośnianka Aleksandra Szmyd:


Ola śpiewa nie tylko operowo. W jednym z odcinków Bolshaya Opera, zaprezentowała zupełnie inny styl, zobacz:
 

Post udostępniony przez Aleksandra Szmyd (@aleksandraszmydsoprano)

Aleksandra w świecie operowym jest coraz bardziej rozpoznawalna. Śpiewała już w Warszawie, Moskwie czy w Wiedniu. Co więcej, miała nawet własne tournée po Chinach! Podkarpacie jest z Ciebie dumne, Aleksandro i kibicujemy Ci w dalszych sukcesach. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE