Reklama

69-latka straciła 65 tysięcy złotych! Twierdzili, że jej rodzina zabiła kobietę

Opublikowano:
Autor:

69-latka straciła 65 tysięcy złotych! Twierdzili, że jej rodzina zabiła kobietę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyżurny mieleckiej komendy odebrał kilka zgłoszeń dotyczących usiłowania oszustwa "na wnuczka". Według relacji zawiadamiających, oszuści posługiwali się znanym, sprawdzonym scenariuszem. Na telefon stacjonarny dzwoniła roztrzęsiona osoba, mówiąc, że wnuczka, wnuk osoby, do której dzwoni, mieli poważny wypadek i że mogą uniknąć odpowiedzialności, jeśli uzyskają szybką pomoc finansową. Niestety, jedna osoba dała się oszukać.

W czwartek (16 stycznia) do mieszkania 69-letniej kobiety z Rzędzianowic (powiat mielecki) zadzwonił telefon. Kobiecy głos po drugiej stronie słuchawki zapewnił, że jest policjantką i dzwoni z pomocą. Dzwoniąca opowiedziała historię, że córka wraz z mężem mieli wypadek samochodowy, w wyniku którego zmarła obca kobieta.

Rzekoma policjantka zasugerowała, że sprawę można "zatuszować", jednak wcześniej trzeba zapłacić 100 tysięcy złotych. Oszustom udało się na tyle zastraszyć kobietę, że zebrała ona dużą kwotę. Około godz. 11:00 przyjechał mężczyzna, któremu przekazała 65 tysięcy złotych. Sprawą zajmują się(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE