Reklama

60-latek zapalił się... wewnątrz pustego drzewa [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

60-latek zapalił się... wewnątrz pustego drzewa [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 sierpnia około godziny 21 w Rzeszowie nieopodal głównego wejścia do podkarpackiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia wewnątrz pustego drzewa znalazł się mężczyzna. Z nieznanego jeszcze powodu około 60-latek zaczął się palić.

AKTUALIZACJA, 25 sierpnia

Mężczyzna, który 24 sierpnia dokonał samospalenia miał rozległe obrażenia ciała. Początkowo mówiło się, że poparzenia zajęły 60 procent ciała. Po godzinie 21 po natychmiastowej reakcji pogotowia ratunkowego 60-latek trafił do szpitala.

Był wezwany śmigłowiec LPR, który miał przetransportować poszkodowanego do Siemianowic Ślaskich do Centrum Leczenia Oparzeń. Jednak obrażenia okazały się zbyt rozległe - po około 6 godzinach (o 4 nad ranem) 25 sierpnia, mężczyzna zmarł.

Jeszcze nie wiadomo, kim jest poszkodowany.

---

To niecodzienna sytuacja, ale potwierdził nam ją oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W bliskiej odległości od podkarpackiego NFZ przy ulicy Zamkowej znajduje się zabytkowe drzewo z pęknięciem, które pozwala na wejście do jego wnętrza. Z tej możliwości skorzystał mężczyzna, który z niewiadomych jeszcze powodów zaczął się palić. Ogień ugasiły przypadkowe osoby będące w pobliżu.

Szybko na miejscu zdarzenia pojawiło się pogotowie, policjanci i straż pożarna. Mężczyzna ma liczne poparzenia ciała, trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mogło to być samospalenie. Na potwierdzenie tych informacji jest jeszcze za wcześnie. Policja bada sprawę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE