Reklama

2 promile alkoholu i jazda po mieście

Opublikowano:
Autor:

2 promile alkoholu i jazda po mieście - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Tarnobrzegu policjanci zatrzymali do kontroli 40-latka kierującego audi. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Zamiast skruchy, mężczyzna zaczął znieważać policjantów. W efekcie trafił do policyjnego aresztu.

W poniedziałek, 10 sierpnia, około godziny 19.30, dyżurny tarnobrzeskiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że przez centrum Tarnobrzega może jechać nietrzeźwy kierowca audi. We wskazany rejon pojechał patrol policji. Funkcjonariusze jadąc ulicą Wyspiańskiego, zauważyli podane w zgłoszeniu auto. Mundurowi zatrzymali audi, którym podróżował 40-letni mężczyzna.

W trakcie interwencji 40-latek cały czas utrudniał czynności policjantom, nie stosował się do ich poleceń, wielokrotnie ich znieważył i nakłaniał do odstąpienia od czynności służbowych. Policjanci zbadali jego trzeźwość. W organizmie mężczyzny było 2,16 promila alkoholu.

Nietrzeźwy kierowca został przewieziony przez funkcjonariuszy do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, znieważenia funkcjonariusza policji oraz wymuszenia przy użyciu groźby odstąpienia od czynności służbowych. Mężczyźnie również odebrano prawo jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE