Reklama

17 weselników z salmonellą, jeden zmarł

Opublikowano:
Autor:

17 weselników z salmonellą, jeden zmarł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę, 21 lipca, do szpitali w Nisku, Stalowej Woli, Mielcu i Łańcucie trafiło 17 osób. Wszystkie z podejrzeniem salmonelli i wszystkie dzień wcześniej bawiły się na weselu w powiecie niżańskim.

W lokalu w powiecie niżańskim odbywało się wesele. Uczestniczyło w nim około 120 osób z różnych miejscowości Podkarpacia. Jak na każdym weselu, stoły były zapełnione potrawami mięsnymi, sałatkami doprawionymi majonezem i ciastami. Następnego dnia kolejne osoby zaczęły zgłaszać poważne dolegliwości pokarmowe.

Łącznie 17 osób nie czuło się najlepiej, jedna nawet 3 razy wzywała pogotowie. Była odwodniona, z podejrzeniem salmonelli. Ratownicy zabrali ją do szpitala. Tą osobą okazał się ojciec pana młodego. W szpitalu był już nieprzytomny. I niestety, w ostatni poniedziałek, zmarł.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci był zawał. Jak uważa rodzina - do tego stanu mogła doprowadzić salmonella. Sprawę bada prokuratura.

Co na to sanepid? Jest zdania, że lokal będzie zamknięty do momentu potwierdzenia bezpieczeństwa prowadzonej działalności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE