Reklama

16-latka chciała wyskoczyć z okna!

Opublikowano:
Autor:

16-latka chciała wyskoczyć z okna! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj, 10 lipca, policjanci kieleckiego oddziału prewencji uratowali 16-latkę, która próbowała wyskoczyć z okna.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, którzy pełnili wczoraj służbę w śródmieściu, po godzinie 20.00 skierowani zostali na interwencję do jednego z mieszkań w południowo-wschodniej części miasta. Zgłoszenie było niepokojące bowiem z jego treści wynikało, że 16-latka chce wyskoczyć przez okno z drugiego piętra.

Mundurowi szybko dotarli na miejsce. Tam zgłaszająca wskazała im 16-latkę siedzącą na parapecie okna w jednym z pomieszczeń mieszkania. Dziewczyna nie chciała nawiązać kontaktu, w pewnym momencie zaczęła wykonywać nerwowe ruchy. Policjanci wiedzieli, że trzeba działać.

Jeden z mundurowych był na tyle blisko, że wykorzystał moment nieuwagi desperatki. Sprawny funkcjonariusz kieleckiego oddziału prewencji błyskawicznie chwycił 16-latkę, uniemożliwiając jej tym samym skok z okna.

W mgnieniu oka z okna na drugim piętrze i perspektywą skoku na betonowy chodnik 16-latka trafiła w bezpieczne miejsce. Policjanci zapewnili jej pomoc, a w konsekwencji trafiła pod fachową opiekę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE