Reklama

12-latek potrącony na przejściu dla pieszych!

Opublikowano:
Autor:

12-latek potrącony na przejściu dla pieszych! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek rano na ulicy Plenerowej w Rzeszowie został potrącony 12-letni chłopiec. Kierujący citroenem potrącił nastolatka na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jedną z pierwszych osób na miejscu zdarzenia była będąca przed służbą policjantka z rzeszowskiej komendy. Udzieliła chłopcu pomocy, wezwała służby i zawiadomiła opiekunów poszkodowanego.

Do wypadku doszło w czwartek, około godziny 7 w Rzeszowie na ulicy Plenerowej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący citroenem 25-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 12-latka. Chłopiec przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą.

Jako jedna z pierwszych, na miejscu zdarzenia była będąca poza służba policjantka z rzeszowskiej komendy, z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Funkcjonariuszka poleciła wezwać służby. Sama skontaktowała się z dyżurnym komendy. Zajęła się również będącym w szoku chłopcem. Sprawdziła obrażenia, a przede wszystkim starała się uspokoić chłopca, który chciał odejść z miejsca zdarzenia. Ułożyła go na kocu i okryła kurtką jednej z osób obecnych na miejscu.

Gdy 12-latek nieco się uspokoił i podał numer telefonu do rodziców skontaktowała się z nimi i zawiadomiła o zdarzeniu. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego, czuwała nad małoletnim. Po przyjeździe pogotowie przewiozło rannego chłopca do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE