Reklama

Mieszkańcy Jeżowego nie chcą się szczepić. Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedzi Podkarpacie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen film

Mieszkańcy Jeżowego nie chcą się szczepić. Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedzi Podkarpacie - Zdjęcie główne

Adam Niedzielski | foto Screen film

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedzi podkarpacką gminę Jeżowe, jedną z najsłabiej wyszczepionych w Polsce.

Jak będzie wyglądała czwarta fala pandemii koronawirusa zależy od tempa szczepień. Liczby nie kłamią i wśród piętnastu gmin z najniższym wskaźnikiem zaszczepienia (około16-20 proc.) najwięcej, bo sześć, leży w województwie podkarpackim - to Bojanów (powiat stalowowolski), Jeżowe (niżański), Dzikowiec i Cmolas (kolbuszowski), Osiek Jasielski (jasielski) oraz Kamień (powiat rzeszowski). Pięć najsłabiej wyszczepionych gmin leży w województwie małopolskim, w powiatach tatrzańskim i nowotarskim.

CZYTAJ TAKŻE:

W poniedziałek, 26 lipca, o godzinie 13:45 w Urzędzie Gminy w Jeżowem odbędzie się konferencja prasowa... ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Powód? Jeżowe jest na czwartym miejscu od końca wśród gmin pod względem zaszczepienia. Dane Ministerstwa Zdrowia mówią, że w pełni zaszczepionych jest tam 1,8 tys. mieszkańców. Poziom zaszczepienia to 17,8 proc. Jak informuje Polska Agencja Prasowa minister zdrowia chce w tej sprawie spotkać się z wójtem gminy, radnymi, a także kierownikiem lokalnego ośrodka zdrowia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy