Reklama

Dr Włodzimierz Bodnar bezpłatnie szkoli lekarzy. W programie leczenie amantadyną [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Dr Włodzimierz Bodnar bezpłatnie szkoli lekarzy. W programie leczenie amantadyną [WIDEO] - Zdjęcie główne

Dr Włodzimierz Bodnar | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 W Przemyślu pierwsi lekarze zostali już przeszkoleni z badania i leczenia pacjentów chorych na COVID-19.

Doktor Włodzimierz Bodnar jako pierwszy lekarz w Polsce publicznie wskazał, że leczenie COVID-19 amantadyną to skuteczna metoda. Ten lek w ciągu 48 godzin ograniczał objawy zakażenia koronawirusem, a także powikłania. Przemyski pulmonolog długo pozostawał poza "głównym nurtem". Kiedy już wydawało się że początek badań klinicznych nad amantadyną to "nowe otwarcie" okazało się, że Ministerstwo Zdrowia i tak postanowiło stworzyć ośrodki badań poza Podkarpaciem.

CZYTAJ TAKŻE:

Dlatego sam doktor Bodnar postanowił stworzyć w naszym województwie ośrodek diagnostyczno-badawczy. Teraz w przemyskiej Przychodni Optima odbywają się szkolenia lekarzy.

- Jako ośrodek diagnostyczno-badawczy, zapraszamy kolejnych lekarzy, którzy chcieliby odbyć kilkudniowe szkolenie i praktykę z badania i leczenia pacjentów ambulatoryjnych zakażonych SARS-CoV-2 i nie tylko. W skład szkolenia wchodzi praktyka z osłuchiwania płuc, diagnostyka, stosowanie odpowiedniego schematu leczenia dla pacjentów z COVID-19 oraz z zespołami poCOVIDowymi: amantadyna oraz lekami objawowymi.

- mówi dr Włodzimierz Bodnar z Przychodni Optima w Przemyślu.

Warto zaznaczyć, że szkolenie jest bezpłatne, a przychodnia zapewnia także nocleg i wyżywienie.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy