Reklama

Antycovidowe i antyrządowe hasła na Ratuszu w Sędziszowie Małopolskim. Burmistrz miasta jest załamany [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 19 sty 2022 11:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 W nocy z wtorku na środę (18/19 stycznia) nieznani sprawcy zdewastowali mury sędziszowskiego Ratusza. Zobacz jaki napis powitał urzędników idących do pracy.

"CZWARTA SZPRYCA”, „WSTYDZI SIĘ WAS KRAJ”,, „J**AĆ PIS” - to tylko niektóre z haseł, które czarnym sprayem zostały napisane na elewacji Ratusza w Sędziszowie Małopolskim. Burmistrz miasta jest wstrząśnięty.

- Jestem załamany, przygnębiony, jest to niesamowicie smutna informacja dla nas wszystkich, że mógł się dopuścić ktoś takiego aktu wandalizmu na zabytkowym budynku w centrum miasta - mówił portalowi RRS24.pl Bogusław Kmieć, burmistrz Sędziszowa Małopolskiego. 

- Do tej pory nie pamiętam, aby w historii Sędziszowa coś takiego się wydarzyło. Myślę, że podobnie zdewastowany ratusz był podczas działań wojennych

- dodawał.

Burmistrz zawiadomił policję. 

- W tej chwili trwają czynności policyjne mające na celu zabezpieczenie śladów, zgrywany jest też materiał z monitoringu. Kamery są zamontowane na Ratuszu - mówił RRS24.pl burmistrz Sędziszowa Młp.

Bogusław Kmieć rozważa wyznaczenie nagrody za pomoc w ujęciu sprawców wandalizmu. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy