Reklama

Życiowy sukces Agaty Zakrzewskiej

Opublikowano:
Autor:

Życiowy sukces Agaty Zakrzewskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zawodniczki KTS Enea Siarki Tarnobrzeg: Agata Zakrzewska oraz Kinga Stefańska znalazły się na podium Grand Prix Seniorek w Tenisie Stołowym.

Za nami 2. Grand Prix Seniorów w Zawierciu i był to szczęśliwy turniej dla dwóch tarnobrzeżanek, zawodniczek KTS Enea SiarkiAgata Zakrzewska w finale pokonała Paulinę Krzysiek (GLKS Nadarzyn) 4:3. Aby Paulina Krzysiek i Agata Zakrzewska zagrały w finale, najpierw musiały pokonać… swoje klubowe koleżanki. Krzysiek wyeliminowała Klaudię Kusińską 4:1, a Zakrzewska – Kingę Stefańską także 4:1.

- To życiowy sukces Agaty i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, bo ta młoda zawodniczka zbiera bezcenne doświadczenie. Dla Kingi były to z kolei dobre przetarcia przed kolejnymi ligowymi wyzwaniami 

- komentuje Zbigniew Nęcek, trener tarnobrzeżanek.

Teraz przed KTS Enea ostatni mecz w fazie zasadniczej Ligi Mistrzyń. Tarnobrzeżanki w czwartek, 28 listopada, o godzinie 18 zagrają u siebie z mistrzyniami Węgier SH-ITB Budaörsi. - Mamy pewne pierwsze miejsce w grupie i rozstawienie przed fazą play-off. Z kolei nasze rywalki muszą wygrać, aby myśleć o awansie. Mecz w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapowiada się bardzo ciekawie - zaprasza Zbigniew Nęcek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE