Reklama

Znamy dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej!

Opublikowano:
Autor:

Znamy dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Drugi konkurs na dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej wreszcie zakończył się sukcesem. Instytucją kierować będzie były już prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola Mateusz Nowak.

O konkursach na stanowisko dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli pisaliśmy już wiele razy. PIERWSZY KONKURS ZAPOWIEDZIANO NA PRZEŁOMIE 2019 I 2020 ROKU. Nie został on jednak wtedy ROZSTRZYGNIĘTY. Wreszcie komisja konkursowa stwierdziła, że to Mateusz Nowak jest odpowiednią osobą na pokierowanie Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. 31-latek do tej pory pełnił funkcję prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Teraz klub będzie musiał wybrać nowego włodarza. Z kolei Mateusz Nowak już musi się skupić na pracy w PCPN-ie.

- Po zakończeniu inwestycji, przyszedł czas na budowanie marki tego miejsca, aby ono żyło. Inaugurującym je wydarzeniem ma być pierwszy mecz drugiej ligi, 29 lutego z Bytovią Bytów o godzinie 19:38. Na przełomie marca i kwietnia odbędą się z kolei międzynarodowe turnieje U-16, podczas których zagra młodzież z Wenezueli, Iranu, Islandii oraz Polski - mówi Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE