Reklama

Zmiana terminu wielkiej imprezy biegowej w Rzeszowie. Co dalej z tradycyjnym maratonem?

Opublikowano:
Autor:

Zmiana terminu wielkiej imprezy biegowej w Rzeszowie. Co dalej z tradycyjnym maratonem? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 13. PKO Półmaraton Rzeszowski odbędzie się jeszcze w 2020 roku! Organizatorzy poinformowali, że impreza odbędzie się 27 września. Postanowiono też co dalej z Maratonem Rzeszowskim.

Na stronie internetowej organizatorów największych rzeszowskich imprez biegowych pojawił się bardzo ważny komunikat dla miłośników ruchu.

13. PKO Półmaraton Rzeszowski pierwotnie miał się odbyć w kwietniu, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że konieczne były korekty w terminarzu. Teraz wiemy, że półmaraton zostanie rozegrany w 27 września 2020 roku. Wszystkie zapisane osoby w terminie kwietniowym są nadal aktualnie na liście startowej. Zawodnikom, którym nie odpowiada ten termin mogą przesunąć opłatę startową na półmaraton w 2021 roku. W związku z tym, że aktualnie na liście startowej jest więcej osób niż może wystartować jednocześnie bieg odbędzie się w kilku seriach.

Organizatorzy poinformowali również co dalej z innymi ważnymi biegowymi wydarzeniami w Rzeszowie. 6. PKO Sztafeta Półmaratońska została przeniesiona na 2021 roku, 8. PKO Maraton Rzeszowski odbędzie się w formie wirtualnej, a zapisy ruszą już wkrótce. Listopadowy 8. PKO Bieg Niepodległości odbędzie się, ale wszystko jest tutaj uzależnione od sytuacji pandemicznej w kraju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE