Sławomir Peszko i Michał Pazdan nie dali rady. Siarka Tarnobrzeg wysoko ogrywa Wieczystą Kraków [JESZCZE WIĘCEJ ZDJĘĆ] - Zdjęcie główne
Zobacz
129
zdjęć

foto Grzegorz Lipiec

Sport Siarka Tarnobrzeg wysoko, bo aż 6:2 pokonała Wieczystą Kraków. Drużyna, którą prowadzi Sławomir Peszko, a gra w niej m.in Michał Pazdan przyciągnęła rzeszę kibiców na stadion Przy Alei Niepodległości 2. Mamy dla Was zdjęcia z meczu, trybun oraz szatni Siarkowców.

To było spotkanie o prestiż. Wieczysta już wcześniej zapewniła sobie awans do drugiej ligi. W pierwszej połowie Siarka była drużyną, lepszą i wykreowała sobie więcej okazji, lecz to Wieczysta wyszła na prowadzenie w ostatniej akcji doliczonego czasu gry. Wszystko zmieniło się po przerwie, gdy Siarkowcy rozpoczęli swój festiwal strzelecki. W 55 minucie wyrównali, a po 65 minutach gry było już 4:1. Ostatecznie Siarka wygrała 6:2 po dubletach Kamila Orlika i Kosei Iwao. Swoje bramki strzelili też Szymon Feret oraz Piotr Cichocki.

Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków 6:2 (0:1)

Relacja ze spotkania dostępna jest w artykule poniżej:

Martwi mnie to, że tutaj w 30 minut straciliśmy więcej bramek niż przez całą rundę. Myślę, że każdy z zawodników, który obejrzy ten mecz jeszcze raz zobaczy swoje błędy.

- mówił na pomeczowej konferencji trener Wieczystej Sławomir Peszko.

Nie szukaliśmy jakichś tanich chwytów, chcieliśmy po prostu po piłkarsku pokazać Wieczystej, że jesteśmy w stanie z nią rywalizować. Cieszę się z tego, że straciliśmy bramkę do szatni, to może nie popularne, ale bardzo się z tego cieszę, bo widziałem w szatni jak latały butelki, bo chłopcy wiedzieli, że gramy bardzo dobry mecz. Gratuluję chłopakom, bo pomimo tego, że nie zdobędziemy już pierwszego miejsca, pokazali charakter i przede wszystkim jakość piłkarską.