SIARKA TARNOBRZEG "wydarła" punkt w starciu z KORONĄ RZESZÓW [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W meczu 8. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Koroną Rzeszów. Mimo zdobytego punktu zielono-czarno-żółci mogą czuć niedosyt, bo powinni to spotkanie wygrać.

Siarka Tarnobrzeg to lider trzecioligowych rozgrywek w grupie 4. Z kolei Korona Rzeszów to jedna pozytywnych niespodzianek na początku tego sezonu. To starcie było o tyle ciekawe, że na Niepodległości 2 zawitał były opiekun "Siarkowców", a teraz trener rzeszowian - Grzegorz Opaliński.

Korona postawiła się faworyzowanej Siarce i do przerwy po trafieniach Mateusza Jędryasa 34 minuta oraz Damiana Karwackiego 44 minuta prowadziła 2:0. W drugiej połowie to Siarka dominowała, stworzyła sobie wiele sytuacji, ale albo gości ratował ich bramkarz Paweł Pawlus, albo poprzeczka. Tarnobrzeżanie strzelili dwa gole: Iván Agudo 58, Marcin Stefanik 85 z karnego i uratowali jeden punkt. Ekipa Sławomira Majaka wciąż jest niepokonana w tym sezonie i prowadzi w tabeli z 20 punktami na koncie.

- Na pewno Hiszpan Agudo zrobił dzisiaj różnicę. Był najlepszy na boisku. Muszę pochwalić moich zawodnikach, że wypełnili nasze założenia. Życzę Siarce awansu, bo ma świetnych zawodników w swojej kadrze.

- powiedział trener Korony Grzegorz Opaliński.

- Mecz nie ułożył się dla nas najlepiej. Błędy indywidualne sprawiły, że Korona strzeliła dwa gole. Druga połowa pokazała tak jak w Tarnowie, że potrafimy grać bardzo dobrze. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, ale nie udało się wykorzystać. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Już myślimy o kolejnych spotkaniach.

- komentuje szkoleniowiec Siarki Sławomir Majak.