SIARKA TARNOBRZEG rozbiła Sokoła z Sieniawy [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

Sport W meczu drugiej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg pewnie ograła ekipę Texom Sokoła Sieniawa. Cztery asysty Bartosza Sulkowskiego.

Podopieczni Sławomira Majaka zaliczają świetne otwarcie sezonu 2021/2022. Tym razem Siarka Tarnobrzeg pokonała 5:1 Texom Sokoła Sieniawa

SIARKA TARNOBRZEG - TEXOM SOKÓŁ SIENIAWA 5:1 (4:0)

BRAMKI: Bartosz Grasza 8 (samobójczy), Kacper Józefiak 20, Marcin Stefanik 33, Michał Bierzało 45, Ołeksandr Jacenko 75 - Wiktor Rękas 47.

Siarkowcy po ograniu Wisłoki Dębica nie zostawili żadnych złudzeń Texom Sokołowi Sieniawa. Już po pierwszej połowie było 4:0, a tarnobrzeżanie wykorzystywali stałe fragmenty gry. Cztery asysty rozdał Bartosz Sulkowski i fani zielono-czarno-żółtych mieli dużo powodów do radości. W drugiej połowie drużyna Sławomira Majaka miał słabszy moment, który został wykorzystany przez gości. To było jednak wszystko. Wynik spotkania ustalił Ołeksandr Jacenko po podaniu Dawida Bałdygi. W następnej kolejce Siarka zagra w Tomaszowie Lubelskim z Tomasovią, a Sokół ma przed sobą domowy mecz z Wisłoką Dębica (18 sierpnia, godz. 17).