Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Siarka Tarnobrzeg w weekend jedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego. Może tam przerwać pewną negatywną serię - Zdjęcie główne

Siarka Tarnobrzeg w meczu z KSZO | foto Grzegorz Lipiec

Sport W sobotę 11 maja o godzinie 19:29 Siarka Tarnobrzeg na wyjeździe zmierzy się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Będzie to idealna okazja, aby tarnobrzeżanie przełamali pewną passę.

Siarka Tarnobrzeg zalicza obecnie serię 5 wygranych spotkań z rzędu. Co więcej, od 14 meczów nie zaznała smaku porażki. Tarnobrzeżanie obecnie plasują się na drugiej lokacie w ligowej tabeli, a wyprzedza ich jedynie Wieczysta Kraków, która pewnie zmierza w kierunku II ligi.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zajmuje 7 miejsce, jednak ich ostatnia dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. W 2024 roku KSZO wygrały tylko 2 z 10 rozegranych spotkań. Sam obiekt w Ostrowcu również nie jest twierdzą. Ostrowianie komplet punktów zdobyli tam tylko 6 razy na 14 rozegranych spotkań.

Siarka Tarnobrzeg w Ostrowcu z KSZO grała o punkty 5 razy...i żadnego z tych spotkań nie wygrała. W ubiegłym sezonie o wygranej zespołu KSZO zadecydowało trafienie Bartosza Żurka. Mecze Siarki w Ostrowcu:

• KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (2021/22)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (2020/21)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 0:0 (2019/20)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (1999/00)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (1996/97)
Jesienią przy Alei Niepodległości Siarka Tarnobrzeg ograła 2:0 zespół KSZO, a dubletem popisał się Kamil Orlik. Mecz KSZO - Siarka zaplanowany jest na sobotę 11 maja. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:29. Na spotkanie wybiera się liczna grupa sympatyków Siarki, którzy zbiorą się pod stadionem w Tarnobrzegu o 17, a następnie wyjadą dopingować zespół w Ostrowcu.