Reklama

Prezydent miasta wstrzymuje finansowanie Stali Stalowa Wola! Trener Wieprzęć odsunięty od prowadzenia zespołu!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Prezydent miasta wstrzymuje finansowanie Stali Stalowa Wola! Trener Wieprzęć odsunięty od prowadzenia zespołu! - Zdjęcie główne

Jaromir Wieprzęć został odsunięty od prowadzenia Stali Stalowa Wola. | foto Grzegorz Lipiec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Prawdziwe trzęsienie ziemi w Piłkarskiej Spółce Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Słabe wyniki sportowe sprawiły, że po wtorkowym posiedzeniu Rady Nadzorczej doszło do wielu zmian.

Po porażce z Wólczanką Wólką Pełkińską w meczu 26. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi w Stali Stalowa Wola zrobiło się "gorąco". Nie wytrzymali kibice, którzy obrzucili zawodników jajami, nie wytrzymał też główny sponsor prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny. Zwołano nadzwyczajne posiedzenie Rady Nadzorczej

Wtorkowe posiedzenie musiało być burzliwe i nerwowe. Oficjalny komunikat nie zostawia żadnych złudzeń: prezydent miasta chce głębokich zmian!

- Obecny na posiedzeniu Prezydent Miasta przedstawił swoje oczekiwania o charakterze personalnym i organizacyjnym. Rada Nadzorcza nie przyjęła rekomendacji przedstawionych przez Prezydenta Miasta. Lucjusz Nadbereżny poinformował Radę Nadzorczą, że wstrzymuje czasowo finansowanie Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola z budżetu miasta. Rada Nadzorcza w rozmowie z Prezesem Michałem Czubatem zaproponowała rozwiązanie doraźne połączenia jego funkcji zarządczych oraz sportowych. Prezes Zarządu zawiadomił o odsunięciu od trenowania pierwszej drużyny trenera Jaromira Wieprzęcia.

- napisano na stronie internetowej Stalówki.

To nie jest koniec zmian. Dyrektor sportowy oraz prokurent Karol Wołoszyn, złożył rezygnację z pełnionych funkcji. Z kolei prezes ma przedstawić radzie propozycje wyjścia z kryzysowej sytuacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy