Reklama

Podokręg Piłki Nożnej Stalowa Wola przekłada ligowe granie. LZS Jadachy i rezerwy Wspólnoty Tarnobrzeg i tak zagrał o punkty

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB LZS Jadachy

Podokręg Piłki Nożnej Stalowa Wola przekłada ligowe granie. LZS Jadachy i rezerwy Wspólnoty Tarnobrzeg i tak zagrał o punkty - Zdjęcie główne

W takich warunkach odbył się mecz LZS-u Jadachy z rezerwami Wspólnoty. | foto FB LZS Jadachy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W weekend zima sparaliżowała rozgrywki piłkarskie w niższych klasach rozgrywkowych na Podkarpaciu. Nie wszystkie ekipy tak postąpiły. LZS Jadachy zagrał ze Wspólnotą Serbinów Tarnobrzeg w stalowowolskiej klasie B, grupie I. - Życzymy jak najwięcej meczów, niezależnie od leśnych dziadków - napisano na oficjalnym profilu LZS-u.

Atak zimy sprawił, że na Podkarpaciu boiska piłkarskie pokryły się śniegiem i lodem. Rozgrywanie spotkań niższych lig nie było możliwe. Dlatego działacze podejmowali takie decyzje jak choćby Podokręg Piłki Nożnej Stalowa Wola. Mecze od klasy okręgowej do rozgrywek juniorskich zostały odwołane.

Nie wszyscy jednak zdecydowali się na odpoczynek. LZS Jadachy zagrał z rezerwami Wspólnoty Serbinów Tarnobrzeg na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tarnobrzegu (LZS wygrał 8:4 - dodaje autor). Kluby chciały grać, ale nie wszystkim to się spodobało.

- Zgodnie z regulaminem Podokręg Piłki Nożnej w Stalowej Woli jest odpowiedzialny za prowadzenie rozgrywek? A z tego wynika, że Komisja Gier Podokręgu może podejmować decyzje o odwołaniu rozgrywek ze względu na złe warunki atmosferyczne… co też wczoraj uczyniła…? - napisano na Facebooku LZS Jadachy. Niektórzy wprost wskazują, że są "równi i równiejsi" w strukturach związku.

Klub z gminy Nowa Dęba uważa, że nie stało się nic złego. Oba zespoły chciały grać, więc rozegrano mecz ligowy w terminie, tylko ze zmianą gospodarza. - Życzymy jak najwięcej meczów, niezależnie od leśnych dziadków - napisano na oficjalnym profilu LZS-u. Komisja Gier wydała jakiś tam komunikat bez podstawy prawnej w regulaminie. Nikt nikomu nie broni czytać ze zrozumieniem regulaminu, a tym bardziej rywalizować na boisku.

Co na to Podokręg Piłki Nożnej Stalowa Wola? Czekamy na komentarz działaczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy