Reklama

Mecz Niemcy - Polska na Podkarpaciu? To już pewne!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Łączy nas piłka

Mecz Niemcy - Polska na Podkarpaciu? To już pewne! - Zdjęcie główne

foto Łączy nas piłka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Po pandemicznej, przymusowej przerwie, do rywalizacji w zmaganiach "Elite League" wracają młodzi piłkarze do lat 20. Elitarne spotkanie z Niemcami zostanie rozegrane na Podkarpaciu. Polski Związek Piłki Nożnej powierzył Podkarpackiemu Związkowi organizację meczu. Na którym stadionie odbędzie się mecz?

Mieczysław Golba, wiceprezes ds. zagranicznych Polskiego Związku Piłki Nożnej, a jednocześnie szef związku na Podkarpaciu, u boku nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, podczas wtorkowej konferencji prasowej w Rzeszowie, przedstawili propozycje dla Podkarpacia. Wśród nich jest mecz reprezentacji narodowej do lat 20, który rozegrany zostanie w naszym regionie. 

- To bardzo ważna reprezentacja, bowiem wielu z tych zawodników stanowi ścisłe zaplecze pierwszej reprezentacji. Wierzymy, że za kilka lat, to właśnie ci, którzy zagrają na Podkarpaciu będą strzelać gole dla seniorskiej reprezentacji naszego kraju
– mówił Prezes Golba.

Wymogi organizacyjne meczu takiej rangi spełniają na Podkarpaciu trzy obiekty. To Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, Stadion MOSiR w Mielcu oraz Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie. Trwają rozmowy co do dokładniej lokalizacji meczu, którą należy potwierdzić w Polskim Związki Piłki Nożnej do końca sierpnia.

Mecz Polska - Niemcy zostanie rozegrany we czwartek, 7 października o g. 18:00. Transmisję spotkania zapowiedziała TVP Sport.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, spotkanie może obejrzeć 50% pojemności stadionu. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych

Bezpłatne bilety na mecz będą dystrybuowane zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych (szkoły, szkółki piłkarskie, kluby itp.).

W związku z tak dużym wydarzeniem piłkarskim Podkarpacki Związek Piłki Nożnej poszukuje wolontariuszy zainteresowanych współpracą przy organizacji meczu, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i nabyć umiejętności przy organizacji takiego dużego eventu, jakim jest mecz Reprezentacji Polski.

Wszelkie informacje odnośnie meczu będą przekazywane na bieżąco przez stronę internetową www.podkarpackizpn.pl oraz przez media społecznościowe Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. 

KEEZA sponsorem Podkarpackiego Związki Piłki Nożnej

Po kilku miesiącach rozmów udało się pozyskać partnera dla klubów zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Nawiązał on współpracę z firmą Tomadex, która jest właścicielem i producentem marki KEEZA.

Firma Tomadex poprzez markę KEEZA na sezon 2021/2022 zostanie partnerem rozgrywek klas Okręgowych (5 klas – 87 drużyn), klas „A” (13 klas – 193 drużyny) oraz klas „B” (21 klas  - 249 drużyn), przekazując vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Łączna wartość przekazanych voucherów to 258 200 złotych (dwieście pięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście złotych)

Firma Tomadex S.C. od 17 lat jest przodującym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy