Reklama

Marzec odszedł ze Stali Mielec! Jest już nowy trener!

Opublikowano:
Autor:

Marzec odszedł ze Stali Mielec! Jest już nowy trener! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zaskakująca informacja z Mielca. Zarząd Klubu FKS Stal Mielec poinformował, że nie doszedł do porozumienia z trenerem Dariuszem Marcem w zakresie przedłużenia współpracy na nadchodzący sezon 2020/2021. Nowy szkoleniowiec został już ogłoszony.

Dopiero co zakończyła się feta z okazji awansu mieleckiej Stali do ekstraklasy, a już okazuje się, że w piłkarskiej elicie biało-niebieskich poprowadzi ktoś zupełnie inny niż Dariusz Marzec. Zarząd Klubu FKS Stal Mielec poinformował w piątek, 31 lipca, że nie doszedł do porozumienia z trenerem Dariuszem Marcem w zakresie przedłużenia współpracy na nadchodzący sezon 2020/2021. Powodem jest różnica oczekiwań w zakresie doboru członków sztabu szkoleniowego. Trener Marzec zapisał się na kartach historii klubu, ale ze względu na różnice zdań z władzami klubu musi poszukać innego pracodawcy.

Nie trzeba było długo czekać, bo już po kilku godzinach od zwolnienia Marca klubowi działacze z Mielca zaprezentowali nowego szkoleniowca. Zgodnie z przewidywaniami wielu specjalistów stanowisko to obejmuje Dariusz Skrzypczak.

Nowy opiekun biało-niebieskich urodził się 13 listopada 1967 roku w Rawiczu. W trakcie swojej piłkarskiej kariery grał na pozycji napastnika w Lechu Poznań, FC Aarau, FC Hochdorf i FC Langenthal. W kadrze narodowej zagrał 7 razy. Jako trener pracował wiele lat w Szwajcarii, gdzie najpierw prowadził drużyny młodzieżowe, a następnie opiekował się seniorami jako grający trener, po czym powrócił do szkolenia młodzieży. Do 2010 roku prowadził zespół U16 FC Luzern. Razem z Ryszardem Komornickim był zatrudniony jako trener pierwszoligowej drużyny FC Solothurn. 1 lipca 2019 roku rozpoczął pracę jako asystent trenera Dariusza Żurawia w Lechu Poznań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE